Sunrise Festival 2018

26.09.2020, 09:24 0 komentarzy
Sunrise Festival 2018

Sunrise Festival nazywany jest "polskim tomorrowlandem" i nie jest tak bez przyczyny. Festiwal ten to jedna z większych i popularniejszych muzycznych imprez w Polsce. Do tego roku odbywał się w Kołobrzeskim Amfiteatrze, który stawał się na trzy dni światową stolicą muzyki elektronicznej.

Jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki elektronicznej w Polsce kusi ludzi nie tylko wyjątkowym line-upem, składającym się z najlepszych polskich i zagranicznych DJ'jów, ale również mnogością efektów specjalnych i wizualnych, które zachwycają między innymi kolorami czy dopracowanymi do perfekcji szczegółami.

Wczesne początki pomysłu stworzenia "sunrise'a" sięgają lat 90, ale ostatecznie pierwszy Sunrise Festival miał miejsce w 2004 roku. Od dłuższego czasu RMF Maxxx obejmuje patronat medialny nad Sunrise'em, które prowadzi transmisję koncertów dając tym samym możliwość posłuchania genialnych DJ'ów osobom zainteresowanym elektroniczną muzyką , która płynęła z Kołobrzegu.

Tegoroczny Sunrise Festival przeszedł do historii jako ostatni organizowany Sunrise w Kołobrzeskim Amfiteatrze. Swój romans z tym nadmorskim miastem zakończył , jak można było się spodziewać z wielką pompą. Organizatorzy postawili trzy genialne sceny, na których zagrali najwybitniejsi przedstawiciele muzyki elektronicznej. Na tegorocznym festiwalu pojawili się między innymi: Don Diablo, Throttle, Robin Schultz, Eric Prydz, Armin Van Buuren, Martin Solveig, Disciples, Oliver Heldens, Dj Snake czy Timmy Trumpet. Nie zdziwiło więc nikogo to, że bilety wstępu na jeden z festiwalowych dni rozeszły się oka mgnieniu.

Jedno jest pewne: Sunrise Festival to wyjątkowe miejsce, które warto odwiedzić kolekcjonując wspomnienia.

Tagi:

Zostaw komentarz