Triumf Francji z Chorwatami.

12.09.2020, 13:29 0 komentarzy

W spotkaniu Trójkolorowych z Chorwacją mogliśmy zobaczyć dużo bramek. Końcowy wynik rozgrywki to 4:2 dla Francuzów. W rezultacie Chorwacja nie zdołała zrewanżować się za finał mistrzostwa świata w piłce nożnej w Moskwie. Francuzi byli w tym spotkaniu odrobinę skuteczniejsi od zawodników z Chorwacji.

Większość dziennikarzy uważało ten pojedynek jako odwet za finałowy pojedynek mundialu na rosyjskiej ziemi. Początek starcia doskonale to potwierdzały. Zawodnicy z Chorwacji prezentowali się o wiele lepiej. Tworzyli mnóstwo akcji. Pierwszego gola dla dla zawodników Chorwacji zdobył Lovren Dejan. Asystujące podanie w tej sytuacji zaliczył Hernandez Lucas. Po piętnastu minutach goście prowadzili 1:0.

Gospodarze nie potrafili powstrzymać kolejnych ataków tworzonych przez zespół Chorwacji. Fenomenalnie spisywał się golkiper Chorwatów. Jego parada powstrzymała Antoine Griezmanna przed zdobyciem gola. Zawodnik Barcelony ustrzelił bramkę parę minut później. W tej sytuacji bramkarz gości nie mógł skutecznie interweniować.

Sporo goli w tym starciu.

Remis nie zadowalał nikogo. Najlepsze ekipy ostatniego mundialu myślały wyłącznie triumf w tym pojedynku. Z tego powodu non stop fani mogli śledzenia fenomenalnych sytuacji podbramkowych. Liczba goli jest tego świetnym tego przykładem. Na murawie we Francji oglądaliśmy fenomenalny pojedynek.

W końcówce pierwszej połowy starcia Francuzi rozpoczęli odrabiać straty. Bardzo ważna w w tej sytuacji była dyspozycja Martiala, który zdobył trafienie dające nadzieje drużynie francuskiej. Mecze w ramach Ligi Narodów potrafią dać widzom futbolu sporo wspaniałych doznań. Piłkarze obu reprezentacji przedstawili fantastyczne zdolności telewidzom w całej Europie. Z pewnością wiele widzów może być usatysfakcjonowanych. Ostatecznie z triumfu cieszyli się mistrzowie świata.

Piłkarze z Bałkanów byli zmuszeni do pogodzenia się z ze stratą punktów. Zawodnicy Chorwacji zaprezentowali się z wyśmienitej strony. Dla Francji to drugie zwycięstwo w tych rozgrywkach.