Woodstock 2018

02.08.2018, 13:43 0 komentarzy
Woodstock 2018

Po raz pierwszy największy i jeden z najpopularniejszych festiwali w Polsce, odbył się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, nazywający się tak od 1995 roku, musiał zmienić ją poprzez względy prawne. Tegoroczny "najpiękniejszy festiwal świata" odbywał się 24 raz. Aż 15 razy Pol'and'Rock Festival organizowany był w Kostrzynie nad Odrą i co roku ściąga liczne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego wyjątkowego wydarzenia.

Droga, którą przebył Pol'and'Rock Festival jest długa, a festiwal przechodził wiele zmian i ewoluował z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ zarówno rosnące zainteresowanie miłośników muzyki, ale co za tym idzie, rosnąca liczba sponsorów festiwalu. Liczba dni festiwalu wydłużyła się z pierwotnych dwóch na trzy, zwiększyła się liczba koncertów zagranicznych artystów oraz ilość ludzi zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" waha się pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na Pol'and'Rock Festival jest całkowicie darmowe, ale mimo to, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na światowym poziomie. Mimo to festiwalowiczeszukają czegoś więcej niż tylko dobrej organizacji. Osoby, które od lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival przepełnioną miłością i radością. Festiwal ten jest miejscem, które pozwala na bezpieczną i przyjazną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, która organizuje wiele warsztatów i spotkań, festiwalowicze mogą odbyć rozmowy z ciekawymi osobami, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu dziedzin nauk.

Jednego można być pewnym – warto przeżyć choć raz cudowne chwile wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje ogromna szansa, że doświadczając tych emocji, również zostaniesz fanem festiwalu i wrócisz na Pol'and'Rock w następnym roku!

Tagi:

Zostaw komentarz