Wraca 9. sezon Top Model!

26.09.2020, 14:04 0 komentarzy
Wraca 9. sezon Top Model!

Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to jeden ze stałych punktów jesiennej ramówki stacji, w którym uczestnicy walczą o tytuł Next Top Model. Odpowiedzialna za sukces jest Joanna Krupa i znane i lubiane jury, którzy zgromadzają przed ekranem telewizora tysiące widzów. W dodatku można zobaczyć kilka cenionych osób w przestrzeni modowej, jak na przykład światowej sławy fotografowie, znane modelki oraz redaktorki pism.

W ramach tego sezonu konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których znalazły się również osoby posiadające srebrny i złoty bilet. Bilet w złotym kolorze przyznawany jest przez sędziów osobie, która w ich opinii najbardziej będzie się nadawać do roli modela lub modelki, w skutek czego ten uczestnik od razu przechodzi do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet jest oceną użytkowników Internetu, którzy zagłosowali na swojego ulubieńca, który nie musi pojawiać się na etapie castingów i od razu trafia na bootcamp, czyli kolejny etap.

Czego się można spodziewać w tym sezonie?

Top Model ma za zadanie zaoferować nie tylko zaistnienia w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, w związku z tym w każdej edycji zgłasza się całkiem sporo zainteresowanych osób. Co tydzień uczestnicy wykonują różne zadania, które mają sprawdzić, czy odnajdą się oni w prawdziwym świecie mody. Rolą jury jest ocena ich zmagań i zadecydowanie o tym, który z uczestników odpada w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki interwencji Michała Piróga, który obserwuje panel zza kulis, służąc wsparciem i pocieszeniem dla uczestników. Stawką jest zawarcie kontraktu z agencją modelek a do tego okładka dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". Podczas obecnego sezonu również będziemy mogli śledzić zmagania przyszłych modeli i dowiedzieć się, który z nich będzie kolejnym zwycięzcą programu Top Model. konkuruje sporo ciekawych modelek i modeli, w związku z tym zdecydowanie warto jest śledzić kolejne odcinki.

Tagi:

Zostaw komentarz