Technology

Jeden z najwybitniejszych skrzydłowych w historii piłki nożnej zmienia drużynę na Paris Saint-Germain! Messi przestał być piłkarzem Dumy Katalonii!

24.08.2021, 13:51 0 komentarzy
Jeden z najwybitniejszych skrzydłowych w historii piłki nożnej zmienia drużynę na Paris Saint-Germain! Messi przestał być piłkarzem Dumy Katalonii!

Roszady transferowe piłkarskich zespołów w ramach pauzy między zmaganiami ligowymi zapewne są często ekscytujące. Jednak mnóstwo kibiców nożnej piłki zadziwiło to, co mieliśmy przyjemność oglądać podczas letniego okienka transferowego. Większość fanów była przekonana, iż Messi będzie piłkarzem Dumy Katalonii do ostatnich dni swojej przygody z piłką nożną. Pochodząca z Hiszpanii drużyna popadła jednak w problemy finansowe i argentyński gracz nie miał wyboru, był zmuszony zmienić klub. Zespołem, który zdecydował się zaoferować kontrakt dla napastnika argentyńskiej kadry okazał się wicemistrz Francji. Zespół z ligi francuskiej przedstawił reprezentantowi Argentyny atrakcyjną ofertę kontraktu, którą były zawodnik Blaugrany zaakceptował. z całą pewnością wiekopomna chwila w dziejach europejskiego futbolu i warto to zapamiętać. Teraz wielbiciele piłki nożnej będą mieli okazję podziwiać grę Lionela Messiego na stadionach we Francji. Bez najmniejszych wątpliwości bardzo dużo osób będzie zainteresowane tym, w jaki sposób Argentyńczyk poradzi sobie w nowym klubie. Lionel Messi tworzyć będzie tercet z takimi graczami, jak Mbappe i Neymar Jr, co zapewnić może Paris Saint-Germain bardzo dużo trofeów.

Zostaw komentarz