Technology

Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego pieśń za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

28.05.2021, 16:50 0 komentarzy
Markotne zakończenie podróży Brzozowskiego z konkursem Eurowizji. Zaprezentowana ze strony Brzozowskiego pieśń za kiepska na miejsce w finale turnieju Eurowizji!

Bardzo dobrze to rozumieć, że Polska na ogół nie wzbudzała zachwytu widzów w okresie zawodach Eurowizji. Przeważnie Polski największym wyczynem jest awansowanie do finałowej części konkursu, w którym zdobywaliśmy dalekie miejsca. Eurowizja została odwołana rok temu, ponieważ nadeszła pandemia koronawirusa, która załamała nie tylko Europę, ale także całą planetę. Reprezentantem naszego państwa w trakcie konkursu Eurowizji został Rafał Brzozowski, który miał marzenie zachwycić sympatyków dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Sporo ekspertów nie było uradowanych z wyboru ambasadora naszej ojczyzny, lecz w ostatecznym rozrachunku do podmiany nie doszło. Przykro że znowu musieliśmy pożegnać się z turniejem Eurowizji dużo szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji reprezentował nas Rafał Brzozowski, który podczas turnieju Eurowizji nie skokietował telewidzów i dlatego też został wyeliminowany na etapie półfinału 65. turnieju Eurowizji.

Telewidzowie z naszego kraju z całą pewnością są już bardzo znużeni tego typu rozrywką. Bardzo dobrze podkreślić, że "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana przez Brzozowskiego była najzwyczajniej niespecjalna. Nie ma niczego zachwycającego w tej przyśpiewce co może wprawić w zadowolenie wielbicieli muzyki na Starym Kontynencie. Jest to któraś z kolei odsłona turnieju piosenki europejskiej, podczas którego ambasador Polski nie potrafi zakwalifikować się do finału. Bez żadnego problemu można dostrzec, że od dawna dobieranie przedstawicieli naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie wychodzi Polakom zbyt dobrze. Bardzo dobrze w takim przypadku pokładać wiarę w tym, że w następnych latach nasz ambasador da radę wejść do finałowego pojedynku o wygraną w konkursie Eurowizji. Niesamowicie istotne w tego rodzaju przypadku jest to, aby wyselekcjonować właściwego piosenkarza, który będzie potrafił zemocjonować telewidzów europejskich. W sytuacji przeciwnej po raz kolejny nie damy rady do finałowego występu podczas turnieju europejskiej piosenki.

Zostaw komentarz