Technology

Niesamowicie mnóstwo emocji w trakcie niedzielnego starcia polskiej ligi między Wisłą, a Lechem z Poznania!

04.04.2022, 13:43 0 komentarzy

Nie da się zaprzeczyć, iż sporo się dzieje w rozgrywanym aktualnie sezonie naszej ligi. Do czynienia mamy z zaskakującymi rozstrzygnięciami i bez cienia wątpliwości niektórych rzeczy żaden sportowy dziennikarz się nie spodziewał. Sporą niespodzianką jest to, iż mistrz kraju, a więc zespół Legii Warszawa musi walczyć o utrzymanie w PKO Ekstraklasie. Pierwsza połowa sezonu była naprawdę tragiczna w wykonaniu graczy z Warszawy i w tej chwili powinni skoncentrować się na walce o miejsce w Ekstraklasie polskiej. Lech z Poznania będzie świętować w aktualnym sezonie 100-lecie utworzenia struktur klubowych i planuje sam sobie zapewnić nagrodę na tą okazję i zdobyć mistrzostwo polskiej ligi. Piłki nożnej kibice z Poznania bez wątpienia mogą być bardzo zadowoleni z jesiennej rundy swojego zespołu, który zajmował pierwszą pozycję w tabeli rozgrywek polskiej ligi.

Jednakże zawodnicy Lecha Poznań na początku finałowej rundy radzą sobie nieco gorzej, i z tego powodu droga do tytułu mistrza Ekstraklasy nieco się pokomplikowała. Trzeba zauważyć, że poznański Lech ma naprawdę ogromny kłopot ze zwyciężaniem. Pojedynek z Wisłą Kraków, który odbył si poprzedniej niedzieli jest perfekcyjnym przykładem kłopotów zespołu z Poznania. Prowadzona przez byłego trenera polskiej kadry narodowej Brzęczka Jerzego drużyna musi bronić się w tym sezonie przed spadkiem i komplet punktów z Lechem z Poznania mógłby być dla piłkarzy Wisły świetnym wynikiem. I trzeba przyznać, iż przez większość niedzielnego pojedynku mogło się zdawać, iż krakowska Wisła wygra to spotkanie. Dwie minuty przed ostatnim gwizdkiem pierwszej połowy do bramki trafił Ondrasek wyprowadzając krakowską Wisłę na prowadzenie rezultatem 1:0. W 2 połowie poznański Lech ruszył do szaleńczych ataków, lecz długo nie mogli znaleźć sposobu na strzelenie gola. Wszystko pozwalało myśleć, iż gospodarze zachowają trzy punkty, jednakże wszystko zmieniło się w doliczonym czasie gry. Bramkę na wagę rezultatu remisowego dla poznańskiego zespołu w ostatnich sekundach tego meczu strzelił Antonio Milić.