Technology

Zaskakujący wynik w rundzie pierwszej rozgrywek Ligi Europejskiej! Legia Warszawa wysunęła się na lokatę pierwszą w klasyfikacji swojej grupy po tym jak zwyciężyła Spartak Moskwa!

18.09.2021, 11:21 0 komentarzy
Zaskakujący wynik w rundzie pierwszej rozgrywek Ligi Europejskiej! Legia Warszawa wysunęła się na lokatę pierwszą w klasyfikacji swojej grupy po tym jak zwyciężyła Spartak Moskwa!

zespoły z Polski strasznie rzadko są w stanie zapewnić polskim kibicom radosne emocje w europejskich rozgrywkach i warto sobie to uświadomić. Zazwyczaj zespoły z polskiej ligi szybko przegrywają w rozgrywkach eliminacyjnych i kończą swój udział w pucharach europejskich i zostaliśmy oswojeni z tym. Fani piłkarscy z naszego kraju w trwającym w tej chwili sezonie mogli być jednak o wiele mocniej uradowani z formy klubów Ekstraklasy. W ostatecznym rozrachunku jedynie Legia dotarła do zmagań grupowych rozgrywek europejskich, jednakże reszta drużyn na etapie eliminacyjnych potyczek radziła sobie naprawdę dobrze. W dniu dzisiejszym jednakże chcielibyśmy skupić się na grze Legii, która podczas środowego wieczoru zaczęła walkę w grupowych rozgrywkach Ligi Europy. W meczu numer jeden grupowych rozgrywek przeciwnikiem był moskiewski Spartak, a więc naprawdę zasłużony klub z Rosji.

Przed tym starciem wielu dziennikarzy jednomyślnie uważało, iż warszawskiej Legii bardzo trudno będzie starać się o jakieś punkty. moskiewski Spartak przed tym spotkaniem zdawał się oponentem znacznie silniejszym i mistrz polskich rozgrywek musiał się naprawdę postarać, by ugrać przynajmniej remis podczas tego pojedynku. Jednak sytuacja podczas meczu prezentowała się inaczej, co z pewnością jest bardzo dobrą nowiną dla fanów piłkarskich z Polski. Zawodnicy trenowani przez Czesława Michniewicza już od pierwszych minut postawili gospodarzom i kilka razy byli blisko zdobycia gola. Piłkarze Spartaka z Moskwy bez wątpienia byli naprawdę zaskoczeni tym, w jaki sposób ten mecz rozgrywają gracze warszawskiej Legii. Niesamowicie przemyślana była gra mistrza polskich rozgrywek i mogliśmy w niej zobaczyć koncepcję na to starcie. Wydawać się mogło, iż mecz zakończone zostanie remisowym wynikiem w sytuacji, gdy na tablicy wyników wybiła dziewięćdziesiąta minuta spotkania. W doliczonym czasie przez sędziego jednak piłkarze mistrza polskie PKO Ekstraklasy zorganizowali fantastyczną kontrę, która zakończyła się golem dla przyjezdnych zdobytym przez Kastratiego. Jeszcze pod koniec meczu gracze Spartaka z Moskwy jeszcze starali się ustrzelić gola, lecz nie starczyło im kilku minut i to zawodnicy Legii z Warszawy mieli możliwość celebrować trzy punkty.

Zostaw komentarz